İletişim Formu

Adres

Merkez Ofis

Maltepe Mahallesi Davutpaşa Cad. Yılanlı Ayazma Yolu No: 8 Örme İş Merkezi Davutpaşa
Zeytinburnu / İSTANBUL 34010

0 (212) 640 00 35Nasıl Kitap Yayımlatabilirim ?


• Dosya Gönderim Koşulları


Yayımlanması için önermek istediğiniz dosyalarınızı kâğıda basılı hâlde Dokuz Yayınları adresine veya online hâlini “Dosya Başvurusu” konu başlığı ile bilgi@dokuzyayinlari.com adresine gönderebilirsiniz. Her iki gönderim şeklinde de dosyanızla birlikte dosyanın özeti, kısa bir öz geçmiş ve iletişim bilgileriniz talep edilmektedir.

Göndermiş olduğunuz dosyalar editörlerimiz tarafından incelenerek sizlere olumlu ya da olumsuz dönüş sağlanacaktır. İnceleme sürelerimiz araştırma dosyaları için 6 ay, diğer dosyalar için 4 aydır.

Yayıncılık ilkelerimiz gereği, yayınevimize gönderilen dosyalar değerlendirme sonrasında iade edilmez. Başvurusu yapılan dosya sadece ilgili editör tarafından incelenir, üçüncü kişilerle paylaşımı ya da izinsiz yayınlanması söz konusu bile değildir.

Kararımızın olumlu olması halinde sizinle bir sözleşme yapılacak, tespit edilecek yayın programına uygun olarak kitabınız yayımlanacaktır.

Önemli Not: Taslak hâlinde sadece özeti ya da yarısı gönderilmemiş dosyalar değerlendirmeye alınmayacaktır.


• Çevirmen Başvuru Koşulları


Dokuz Yayınları için çeviri yapmak istiyorsanız öz geçmişinizi bilgi@dokuzyayinlari.com adresine “Çevirmen Başvurusu” konu başlığı ile gönderebilirsiniz. Editörlerimiz başvurunuz doğrultusunda size bir deneme metni gönderecektir. Yayınevimiz sizinle çalışıp çalışmama kararını bu deneme metni sonucunda verecektir.